KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17375122
nr 1737 5122
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, bondgård med boskap. Olja på duk, 65x75 cm, yttermått inklusive ram: 78x90 cm
Kondition: färgbortfall, smärre defekter, duskada
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:34:40
31/10 17:37:33
300 kr
3/11 18:29:40